Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
Od: 04.2014
Offline
#
33541
05.11.2015, 21:22
http://niezalezna.pl/72654-powazki-i...rony-narodowej
Teraz będą protesty czerwonych szmat eseldowskich.Na szczęście są już na śmietniku historii.
Stawiam na wzmożenie gównianej i michnika.Wszak morderca i zdrajca kiszczak to "człowiek honoru"
kerim1906
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez kerim1906