Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33539
Stary 05.11.2015, 19:01
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
Ot i dywagacje na temat ekonomii by korwinek...
Pisiorku, proszę zatem o odpowiedź na:
IncognitoTSW napisał(a):Wyświetl post
To jako ekonomiczny laik proszę o wskazanie dlaczego akurat ta kwota jest optymalna.
"Ta kwota" to 500 zł.

Podejrzewam, że odpowiedź nie zostanie udzielona.


Zacytowałeś moją wypowiedź, która dla każdego mniej rozgarniętego ucznia gimnazjum wyda się podejrzanie żartobliwa.
Ostatnio edytowane przez IncognitoTSW : 05.11.2015 o godz. 19:03.