wislak68 napisał(a):

|
Ot i dywagacje na temat ekonomii by korwinek...
|
Pisiorku, proszę zatem o odpowiedź na:
IncognitoTSW napisał(a):

|
To jako ekonomiczny laik proszę o wskazanie dlaczego akurat ta kwota jest optymalna.
|
"Ta kwota" to 500 zł.
Podejrzewam, że odpowiedź nie zostanie udzielona.
Zacytowałeś moją wypowiedź, która dla każdego mniej rozgarniętego ucznia gimnazjum wyda się podejrzanie żartobliwa.