|
Glowny mozg? A dziekuje bardzo. Slodzisz mi dzisiaj niesamowicie.
Podobno glowny mozg keynesistow dzisiaj zalapal, ze zostal powieszony za dzielenie. Nastepnym razem zacznie mnozyc.
Nie, nie poczulem sie urazony, nie mniej jednak combo leci. Warto odnotowywac rekordy.
Cytujac komendianta "chyba nie musze tlumaczyc roznicy pomiedzy szefostwem, a przewodnictwem partii"?
Oj tam, raz moglbym trafic. I tak byloby 8-1 jak w meczu Polska-Gibraltar.
Za to, iz tak mi slodzisz dzisiaj scoveruje Ci piosenke Andrzeja Rybinskiego pt. "Pogoda dla bogaczy":
Nie placz Wislaku szkoda lez,
Keynes jest taki jaki jest.
Moge Ci Hayka przedkladac,
zawsze na wiecej jest mnie stac.
Wloz pod poduszke Johna sny,
na lepsze niech czekaja dni.
Niech procentuja pare lat,
juz idziesz z Tuskiem za pan brat.
Wiec otrzyj lzy, nie rozpaczaj,
dzis nawet Mirek, Framat wie.
Pogoda jest dla Lockowcow,
dla Keynesistow sa prognozy zle,
Bardzo zle.
Nie placz Wislaku, nie placz nie,
i do Was los usmiechnie sie.
Milionow mieszkan troche zal,
chcesz? Zbudujemy domek z kart.
Ostatnio edytowane przez ABGwislakABG : 05.11.2015 o godz. 18:02.
|