ABGwislakABG napisał(a):

|
Obóz Ewki przejmie szefostwo w partii i bedzie czekać jak zombie na powrót tw kierownika. Grzesiu zatrzyma przewodnictwo w partii. Pytanie, ilu się wyłamie i przejdzie do swetru czy stworzy cos na ksztalt Polen zusammen albo zarazPolski? I czy beda glosowac za konstytucyjnymi zmianami?
|
No i teraz pytanie: zdaniem kalkulatora
1. Będzie dwóch przewodniczących PO (Kopacz i Grzesiu)?
2. Tak bardzo przestraszył się bycia "trofeum", że na wszelki wypadek obstawia obydwa konie, aby nikt nie mógł mu zarzucić że się pomylił?
3. Język giętki nie powiedział tego co pomyślała głowa?