Patryko napisał(a):

|
Pieniądze należą mu się jak psu buda (niestety), inną sprawą natomiast jest jego kłapanie. Z szacunku dla Wisły zamknąłby po prostu gębę i się w tych sprawach nie wypowiadał dla mediów. Tylko tyle i aż tyle.
|
ale on musi kręcić banke medialna bo teraz cały swiat wie ze super trener jest wolny.
Cupiał se kumpla zatrudnił to niech sobie go spłaca.