Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10850
Stary 05.11.2015, 16:01
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Pieniądze należą mu się jak psu buda (niestety), inną sprawą natomiast jest jego kłapanie. Z szacunku dla Wisły zamknąłby po prostu gębę i się w tych sprawach nie wypowiadał dla mediów. Tylko tyle i aż tyle.
ale on musi kręcić banke medialna bo teraz cały swiat wie ze super trener jest wolny.

Cupiał se kumpla zatrudnił to niech sobie go spłaca.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując