Wyświetl pojedynczy post
Davss875
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10206
Stary 05.11.2015, 15:18
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Mnie również zdecydowanie bardziej podoba się model zrównoważony, gdzie wydatki i przychody się bilansują, jest praca u podstaw (profesjonalna baza treningowa/akademia/skauting/marketing) i jest zbudowana solidna wizja rozwoju - nawet kosztem doraźnych, spektakularnych wyników. Wolę coś wypracowanego, coś, co przyszło poprzez wysiłek a nie łut szczęścia.

Ileż to ja razy się zastanawiałem, co by było, gdyby wtedy strzał zablokował Chavez, ewentualnie obronił go Pareiko. Trzy cholerne minuty... Biorąc jednak pod uwagę bieżące długi klubu, występ w LM i tak byłby kroplą w morzu, przynajmniej jeśli chodzi o dług wewnętrzny.
Też można by było gdybać co by było gdyby Pareiko nie wpuścił tej pierwszej bramki z rzutu rożnego, bo to była szmata jak... albo gdyby Małecki ją wtedy wybił
Co by było wtedy gdyby Melikson w pierwszym meczu zamiast w poprzeczke trafił do bramki?
Tak gdybać można w nieskończoność, ale to nie ma sensu.
Co by było gdyby sędzia uznał prawidłowego gola z Panathinaikosem Marka Penksy?
Nie ma sensu już do tego wracać, niemniej jednak boli to jak cholera!!!
Odpowiedz cytując