Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10845
Stary 05.11.2015, 11:56
Pieniądze należą mu się jak psu buda (niestety), inną sprawą natomiast jest jego kłapanie. Z szacunku dla Wisły zamknąłby po prostu gębę i się w tych sprawach nie wypowiadał dla mediów. Tylko tyle i aż tyle.
Odpowiedz cytując