Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10205
Stary 05.11.2015, 11:39
Viper napisał(a):Wyświetl post
Problem w tym, że tego pomysłu nie było. Owszem ładował kasę na zawodników i przeżyliśmy dzięki temu cudowne chwile. Niestety nie poszły za tym inwestycje w bazę treningową, scautingową czy akademię piłkarską. Cały czas jedynym fundamentem finansowym klubu był Cupiał. Dopóki sam miał kasę było super, jak przyszedł dołek, jak to się skończyło? właśnie budową bazy, i tym wszystkim co powinno się zacząć 15 lat temu. Bądźmy szczerzy, sypanie kasy bez zastanowienia to nie jest żadna długofalowa strategia.
Bo BC sypał za mało. Gdyby dwa razy przed sezonem włożył po 30 dużych baniek (zamiast 60 baniek w lat 15)- szczególnie w czasach gdy zmieniły się warunki kwalifikacji do LM - osiągnąłby co chciał. Skoro nie interesowała go organiczna praca, tak właśnie powinien postąpić. Zrobić duże beng jak katarski szejk.
..
Odpowiedz cytując