Wyświetl pojedynczy post
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10203
Stary 05.11.2015, 09:27
^^ Tak, tylko kasa to widać nie wszystko. Może zamiast kolejnego bogacza, który będzie na ślepo sypał kasą żądając wyników na już, może lepszy ktoś z mniejszą kasą ale za to realnym podejściem. Kto uporządkuje finanse klubu, wprowadzi dyscyplinę budżetową oraz zbuduje podstawy funkcjonowania klubu. Ściągnie kilku sensownych sponsorów. Nawet jak potem sprzeda klub i jeszcze na tym zarobi. Jeśli zostawi po sobie Wisłę uporządkowaną i spokojnie patrząca w przyszłość to jak dla mnie ok. Fakty takie, że w mocarstwowych planów trzeba na kilka sezonów zrezygnować.
Odpowiedz cytując