ABGwislakABG napisał(a):

http://fakty.interia.pl/tylko-u-nas/...ki,nId,1916346
Czyli Schettino wraku nie chce wyciągać.
Obóz Ewki przejmie szefostwo w partii i bedzie czekać jak zombie na powrót tw kierownika. Grzesiu zatrzyma przewodnictwo w partii. Pytanie, ilu się wyłamie i przejdzie do swetru czy stworzy cos na ksztalt Polen zusammen albo zarazPolski? I czy beda glosowac za konstytucyjnymi zmianami?
|
shrek był zawsze dobrze POinformowany nawet 10 kwietnia kiedy zrezygnował w ostatniej chwili z lotu.