Wyświetl pojedynczy post
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10201
Stary 04.11.2015, 22:59
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Cupiał miał jakiś tam swój pomysl na prosperowanie klubu.....
Problem w tym, że tego pomysłu nie było. Owszem ładował kasę na zawodników i przeżyliśmy dzięki temu cudowne chwile. Niestety nie poszły za tym inwestycje w bazę treningową, scautingową czy akademię piłkarską. Cały czas jedynym fundamentem finansowym klubu był Cupiał. Dopóki sam miał kasę było super, jak przyszedł dołek, jak to się skończyło? właśnie budową bazy, i tym wszystkim co powinno się zacząć 15 lat temu. Bądźmy szczerzy, sypanie kasy bez zastanowienia to nie jest żadna długofalowa strategia.
Odpowiedz cytując