silver03 napisał(a):

|
Każdy wie jak Wisła zagra, każdy wie jak Zagłębie musi zagrać, żeby mieć minimum 1 pkt. Pytanie czy trener Zagłębia to idiota i zagra z nami radosny otwarty futbol.
|
100% zgody.
Probierz jest idiota dlatego wygraliśmy z Jagą.
A Zagłębie raczej nie będzie grało otwartego futbolu.
Pytanie, czy otwarty futbol zagra Moskal?