Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 04.11.2015, 19:49
Każdy wie jak Wisła zagra, każdy wie jak Zagłębie musi zagrać, żeby mieć minimum 1 pkt. Pytanie czy trener Zagłębia to idiota i zagra z nami radosny otwarty futbol.
Odpowiedz cytując