|
Kontrakt faktycznie chory,ale jeśli chodzi o sam fakt zatrudnienia Smudy to był to dobry ruch. Poskładał jakoś z tego co było drużynę, która ugrała co mogła. Dzięki niemu mogliśmy oklaskiwać Stilica...a bez Semira to by marnie wyglądała sytuacja w tabeli. Zatem bez przesady co do oceny jego pracy.Trzeba to rozdzielić.
|