Wyświetl pojedynczy post
Babba
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10825
Stary 04.11.2015, 18:45
Kontrakt faktycznie chory,ale jeśli chodzi o sam fakt zatrudnienia Smudy to był to dobry ruch. Poskładał jakoś z tego co było drużynę, która ugrała co mogła. Dzięki niemu mogliśmy oklaskiwać Stilica...a bez Semira to by marnie wyglądała sytuacja w tabeli. Zatem bez przesady co do oceny jego pracy.Trzeba to rozdzielić.
Odpowiedz cytując