Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10824
Stary 04.11.2015, 18:14
Wisła sama jest sobie winna, smutne to ale taka prawda.
Po mega wtopie Smudy na Euro i spuszczenie drużyny z ligi w Niemczech my podpisujemy z nim kontrakt na trzy lata. Na 3 miesiące z opcją przedłużenia bym mógł mu zaproponować, chociaż nie, wróć, w ogóle bym go nie zatrudnił ale to inna inszość.
Z Moskalem też kontrakt został za długi podpisany, pomijając to czy należy go zwolnić lub zostawić.
Nie uczymy się niestety na błędach. Żeby spłacić wszystkich to trzeba by jeszcze przynajmniej 6 akcji "Wisła Kraków to moja historia".
Odpowiedz cytując