szprotson napisał(a):

A ze oczekiwania wobec wychowanków sa niższe to skad wziałes? Mamy lepsza baze, mozliwosc wiekszej wiedzy i w zwiazku z tym wymagania sa nizsze !.
|
Mamy słabszy skład. Łatwiej wygryźć z 11-tki Cywkę czy Jankowskiego niż kiedyś Zieńczuka, Żurawskiego, Sobolewskiego czy Frankowskiego.
"mozliwosc wiekszej wiedzy" - że co?