Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2151
Stary 04.11.2015, 17:40
szprotson napisał(a):Wyświetl post
A ze oczekiwania wobec wychowanków sa niższe to skad wziałes? Mamy lepsza baze, mozliwosc wiekszej wiedzy i w zwiazku z tym wymagania sa nizsze!.
Mamy słabszy skład. Łatwiej wygryźć z 11-tki Cywkę czy Jankowskiego niż kiedyś Zieńczuka, Żurawskiego, Sobolewskiego czy Frankowskiego.

"mozliwosc wiekszej wiedzy" - że co?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!