Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10197
Stary 04.11.2015, 16:49
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Powazny to był Cupiał w 96 r.
CZy my jesteśmy w stanie wymienić choćby jednego poważnego biznesmena poza Cupiałem na przestrzeni ostatnich 20 lat?
Raczej nie...
Dlatego tak się dzieje ze 99% tych pseudo-kurewskich bizbesmenow to ludzie którzy patrza jak przemielić tylko kase dla siebie....
I tym samym jest wlasnie Kuchar..
Stanowcze nie dla tej ....y w Wisle....
Abstrahując od tego, że póki co Kuchar nie wzbudza mojego zaufania.

"ludzie tylko patrzą jak przemielić kasę dla siebie'

Piszesz to wszystko tak, jakby to Cię dziwiło. A co zrobił Cupiał w ponad 15 lat? Udzielił nam pożyczki bezterminowej, .. taka niestety prawda. W dodatku oprocentowanej.

Dobrzy wujkowie są tylko w bajkach. Jeśli ktoś nie ma pomysłu jak zrobić z Wisły maszynę do sukcesów na polu sportowym i finansowym to nie będzie się pchał w ten interes. Jak ktoś chce w nas wpompować kasę bez ładu i składu to sorry, skończymy jak Polonia Warszawa z Wojciechowskim i później Królem. NIE dla dobrych bogatych wujków, którzy będą nas traktować jak zabawkę na krótki czas.

A to że ktoś chce zarobić wkładając własne pieniądze w Wisłę? byłbym bardzo podejrzany gdyby nie chciał

Ogromny problem w tym, że przy obecnym stanie finansów Wisły wychodzenie z kryzysu może nam zająć kolejne 5 lat. I wcale nie jest powiedziane, że w końcu nie zwiniemy się jak Widzew. Zapewne są prognozy, że wyjdziemy z kryzysu, ale problem w tym, że jest to związanie z wynikiem sportowym, który trzeba z góry 'założyć'. A sukcesu nie będzie bez kolejnych inwestycji..
Odpowiedz cytując