Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10812
Stary 04.11.2015, 16:39
R33 napisał(a):Wyświetl post
Czyli zakładając, że wyrok się uprawomocni to wypłacamy teraz całą kasę Smudzie i on teraz może iść do innej pracy i tam dostawać pensję?
Jak mu wypłacimy kasę to on będzie pił szampana i śmiał się z debili którzy podpisali z nim taki kontrakt ...

Nie sądzę, żeby ktoś go zatrudnił z takimi wygórowanymi wymaganiami finansowymi a swoje lata już ma i wystarczająco dużo zarobił żeby teraz odpoczywać na wczasach




Cytat:
Decyzją Piłkarskiego Sądu Polubownego Wisła musi mu zapłacić 1 159 375 zł plus odsetki od 19 maja. Dodatkowo krakowski klub musi pokryć koszty sądowe, łącznie 24.317 zł.

Skąd takie kwoty? Według naszych informacji, w umowie Smudy znalazł się zapis, który w chwili zwolnienia gwarantował mu natychmiastową wypłatę wynagrodzeń pozostałych do końca kontraktu (wygasał w czerwcu 2016 roku). Tymczasem klub chciał mu płacić co miesiąc tak jak wtedy, gdy pracował w klubie.

W dzisiejszym wydaniu „Super Expressu” były trener Wisły twierdził, że klub ma wobec niego jeszcze inne zaległości. - Zapłacono mi za pracę do września 2014 r., a pracowałem do 9 marca 2015 r., czyli jest pół roku zaległości – mówi Smuda.
Ostatnio edytowane przez heoij : 04.11.2015 o godz. 16:47.
Odpowiedz cytując