Wyświetl pojedynczy post
Kemot22
Junior Member
 
Od: 07.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10193
Stary 04.11.2015, 16:04
Ta suma boli ale nie jest zaskoczeniem. Z drugiej strony mniej trupów w szafie. Za DG77 klub może dostać z 1,5 mln Euro i byłoby ok. Takie są niestety realia chociaż z punktu sportowego lepiej by DG77 oczywiście został.
Odpowiedz cytując