Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Kemot22
Junior Member
Od: 07.2015
Offline
#
10193
04.11.2015, 16:04
Ta suma boli ale nie jest zaskoczeniem. Z drugiej strony mniej trupów w szafie. Za DG77 klub może dostać z 1,5 mln Euro i byłoby ok. Takie są niestety realia chociaż z punktu sportowego lepiej by DG77 oczywiście został.
Kemot22
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kemot22
Znajdź inne posty napisane przez Kemot22