Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33517
Stary 04.11.2015, 15:52
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
Jak na razie pisowskie callcenter w korpo ma problemy z Haykiem, co tam jakis Modzelewski.
Pisowskie call center koncentruje się na korespondencji z centralą turbo-niepokornych, aby rozgryźć jak pomnożyć ćwiartki aby dostać jeden.
Ostatnio edytowane przez wislak68 : 04.11.2015 o godz. 16:25.