ABGwislakABG napisał(a):

Jak na razie pisowskie callcenter w korpo ma problemy z Haykiem, co tam jakis Modzelewski.
|
Pisowskie call center koncentruje się na korespondencji z centralą turbo-niepokornych, aby rozgryźć jak pomnożyć ćwiartki aby dostać jeden.