Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
pomeran
Senior Member
Od: 07.2014
Offline
#
10191
04.11.2015, 15:18
To jest to sportfive które nas doi i nie znalazło sponsora ? Po drugie widać ze kucharowi obojętne kto gdzie i jak. Ważne zeby miec pakiet większościowy. Ta ostatnia informacja szczególnie złe wróży..
pomeran
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pomeran
Znajdź inne posty napisane przez pomeran