Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33514
Stary 04.11.2015, 14:54
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Tak , dokladnie o to mi chodzilo Czekam na "ekonomiczna" interpretacje tej wypowiedzi przez naszych forumowych ekonomistow z tego samego obozu.

Tak skomentuję ,oceniając wagę i zainteresowanie słowami Modzelewskiego.Modzelewski to nie problem, problemem jest że mamy już 10 dni po wyborach i nie ma do k...y nędzy rządu.Nie ma pincset, emerytury w wieku 50 lat,gimnazjaliści szykują przewrót,sześciolatki protestują i cała reszta niespełnionych obietnic.Czy wyrobiona ekonomicznie światła część społeczeństwa nie zauważa co jest teraz ważne.Mówicie głosem mainstreamu to proszę się nie wyłamywać.

Specjalnie dla was z przesłaniem "kto posprząta to gów..o?'

https://www.youtube.com/watch?v=W479P3zXukk