wiesniak842 napisał(a):

Tak , dokladnie o to mi chodzilo Czekam na "ekonomiczna" interpretacje tej wypowiedzi przez naszych forumowych ekonomistow z tego samego obozu.
|
Tak skomentuję ,oceniając wagę i zainteresowanie słowami Modzelewskiego.Modzelewski to nie problem, problemem jest że mamy już 10 dni po wyborach i nie ma do k...y nędzy rządu.Nie ma pincset, emerytury w wieku 50 lat,gimnazjaliści szykują przewrót,sześciolatki protestują i cała reszta niespełnionych obietnic.Czy wyrobiona ekonomicznie światła część społeczeństwa nie zauważa co jest teraz ważne.Mówicie głosem mainstreamu to proszę się nie wyłamywać.
Specjalnie dla was z przesłaniem "kto posprząta to gów..o?'
https://www.youtube.com/watch?v=W479P3zXukk