Wyświetl pojedynczy post
mee
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 04.11.2015, 14:22
Cóż można napisać? wygramy 2:1 albo 5:0? Wszystko zależy od tego jak bardzo otworzy się Zagłębie, ile da nam miejsca. Jak postawią autobus to mogą nawet wygrać. Oczywiście jako jeden z niepoprawnych optymistów mimo tego że zdrowy rozsądek podpowiada remis, obstawię 3:1 dla Wisły (czyli myślenie życzeniowe)
Odpowiedz cytując