Wyświetl pojedynczy post
SlawekS
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10189
Stary 04.11.2015, 13:46
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Mnie tylko zastanawia czemu ten Kuchar nie zainwestuje po prostu w Slask tylko kombinuje w innych miejscach ?
Jestem sceptycznie nastawiony do osob spoza regionu, nie zwiazanych z klubem - no chyba, ze by chodzilo o jakiegos szejka
Był taki temat niedawno:
http://www.wroclaw.sport.pl/sport-wr...Wroclaw_i.html
Odpowiedz cytując