|
Senior Member
Offline
|
|
dynek.pl napisał(a): 
Mnie tylko zastanawia czemu ten Kuchar nie zainwestuje po prostu w Slask tylko kombinuje w innych miejscach ?
Jestem sceptycznie nastawiony do osob spoza regionu, nie zwiazanych z klubem - no chyba, ze by chodzilo o jakiegos szejka
|
Był taki temat niedawno:
http://www.wroclaw.sport.pl/sport-wr...Wroclaw_i.html
|
|