Prezydentowa napisał(a):

|
W ogóle wypowiadanie się o kimś w mediach per "prezesik" jest jakimś totalnym brakiem profesjonalizmu i kultury. I jeszcze płakanie w FAKCIE. Co trzeba mieć w głowę, żeby pójść na żale do takiego szmatławca? Kompletny brak klasy.
|
A czy to kogokolwiek w ogóle dziwi? Przecież Smuda to troglodyta bez honoru, klasy i kultury, który sprzedałby duszę diabłu za parę srebrników. Szkoda nerwów na tego człowieka. Nie warto zaprzątać sobie głowy jego żenującymi wypowiedziami.