Wyświetl pojedynczy post
pomeran
Senior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10185
Stary 04.11.2015, 10:50
W sumie poki co, sa to czyste spekulacje. Może nie będzie tak złe.. Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale Kita chyba tez dysponował/dysponuje znacznie mniejszym majątkiem od Bogusia a jednak w piłkę inwestuje. Pamiętając wszystkie zalety i plusy pana Cupiała minusem jest to, ze nigdy nie potrafił zbyt długo lub w ogole współpracowac i znalezc inwestorów dla Wisly. O ile w czasach kiedy sam inwestował wszystko było ok, o tyle w sytuacji kryzysu odczuwamy skutki tej polityki.
Wracając do pana Kuchara - potęgi z lechii nie zrobił. Ale nie mozna mu zarzucić, ze nie dbał o nia w sensie finansowym. Zostawił ja w bardzo dobrej kondycji i bez zadnych problemów. Takze chyba nie taki diabeł straszny.. Bo jesli to ktos pokroju króla albo cacka to jesteśmy w ... . Bardzo ciemnej.

Miastu tez powinno zależeć na tym aby Wisla grała w e-klapie. Przeciez jesli nie daj Bóg zaczynalibyśmy od IV ligi to piękny miejski koloch dopiero przynosił by konkretne straty. A to chyba tak łatwo, nie uszło by radzie i majchrowskiemu...
Odpowiedz cytując