Fugiel napisał(a):

Dokladnie. Niestety, prawda jest taka, ze potrzeba albo ogromnego kapitalu albo trzeba zwyczajnie byc kibicem Wisly Krakow / milosnikiem, takim jakim niewatpliwie byl / jest Cupial aby bawic sie w sponsorowanie tego klubu. Wg mnie to pilka to nie jest oplacalny interes, to hobby, bardzo kosztowne jesli wiec przychodzi pseudo pan biznesmen i liczy sie zysk to albo szybko zrezygnuje albo skonczy sie to tak z Polonia Warszawa.
A nawiasem mowiac niestety wszystkie te Włodarskie czy inne Kuchary to cienkie siurki są przy Cupiale i zaloze sie, ze wylozenie np. 20 milionow zlotych (nie licząc kosztów zakupu klubu)
na Wisle jest poza ich mozliwosciami.
|
A jaki w takim razie interes mają Niemcy w Lechii?