63.5 Kg napisał(a):

Powazny to był Cupiał w 96 r.
CZy my jesteśmy w stanie wymienić choćby jednego poważnego biznesmena poza Cupiałem na przestrzeni ostatnich 20 lat?
Raczej nie...
Dlatego tak się dzieje ze 99% tych pseudo-kurewskich bizbesmenow to ludzie którzy patrza jak przemielić tylko kase dla siebie....
I tym samym jest wlasnie Kuchar..
Stanowcze nie dla tej ....y w Wisle....
|
Dokladnie. Niestety, prawda jest taka, ze potrzeba albo ogromnego kapitalu albo trzeba zwyczajnie byc kibicem Wisly Krakow / milosnikiem, takim jakim niewatpliwie byl / jest Cupial aby bawic sie w sponsorowanie tego klubu. Wg mnie to pilka to nie jest oplacalny interes, to hobby, bardzo kosztowne

jesli wiec przychodzi pseudo pan biznesmen i liczy sie zysk to albo szybko zrezygnuje albo skonczy sie to tak z Polonia Warszawa.
A nawiasem mowiac niestety wszystkie te Włodarskie czy inne Kuchary to cienkie siurki są przy Cupiale i zaloze sie, ze wylozenie np. 20 milionow zlotych (nie licząc kosztów zakupu klubu)
na Wisle jest poza ich mozliwosciami.