Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10181
Stary 04.11.2015, 09:48
Mnie tylko zastanawia czemu ten Kuchar nie zainwestuje po prostu w Slask tylko kombinuje w innych miejscach ?
Jestem sceptycznie nastawiony do osob spoza regionu, nie zwiazanych z klubem - no chyba, ze by chodzilo o jakiegos szejka
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując