Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10180
Stary 04.11.2015, 09:04
krzaq12 napisał(a):Wyświetl post
Ja także jestem bardzo sceptycznie nastawiony do całej sprawy.
Natomiast nie możemy już na samym początku się odwrócić i konfliktować z nowym ,,potencjalnym" właścicielem. Jeśli w klubie zostaną tacy ludzie jak Cupiał (jak sponsor, mniejszościowy udziałowiec) oraz Gaszyński jako prezes to będzie to jakaś gwarancja bezpieczeństwa Wisły, oni na pewno nie dadzą zniszczyć tego klubu.
Mam nadzieje, że Kuchar jednak poważnie potraktuje Wisłe, na ten moment tak to wygląda-spotkał się z kibicami (SKWK), czyli zależy mu na dobrych relacjach z fanami, chce rozmawiać odnośnie wynajmu stadionu (być może wie jakie są obecne warunki wynajmu i chce je zmienić, na bardziej korzystne lub chce zaproponować sponsora dla stadionu)

Zresztą jeśli Cupiał sprzedaje klub to musi to być jedyne, rozsądne wyjście w tym momencie.
Powazny to był Cupiał w 96 r.
CZy my jesteśmy w stanie wymienić choćby jednego poważnego biznesmena poza Cupiałem na przestrzeni ostatnich 20 lat?
Raczej nie...
Dlatego tak się dzieje ze 99% tych pseudo-kurewskich bizbesmenow to ludzie którzy patrza jak przemielić tylko kase dla siebie....
I tym samym jest wlasnie Kuchar..
Stanowcze nie dla tej ....y w Wisle....
Odpowiedz cytując