Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10179
Stary 04.11.2015, 08:14
Ja także jestem bardzo sceptycznie nastawiony do całej sprawy.
Natomiast nie możemy już na samym początku się odwrócić i konfliktować z nowym ,,potencjalnym" właścicielem. Jeśli w klubie zostaną tacy ludzie jak Cupiał (jak sponsor, mniejszościowy udziałowiec) oraz Gaszyński jako prezes to będzie to jakaś gwarancja bezpieczeństwa Wisły, oni na pewno nie dadzą zniszczyć tego klubu.
Mam nadzieje, że Kuchar jednak poważnie potraktuje Wisłe, na ten moment tak to wygląda-spotkał się z kibicami (SKWK), czyli zależy mu na dobrych relacjach z fanami, chce rozmawiać odnośnie wynajmu stadionu (być może wie jakie są obecne warunki wynajmu i chce je zmienić, na bardziej korzystne lub chce zaproponować sponsora dla stadionu)

Zresztą jeśli Cupiał sprzedaje klub to musi to być jedyne, rozsądne wyjście w tym momencie.
Ostatnio edytowane przez krzaq12 : 04.11.2015 o godz. 08:27.
Odpowiedz cytując