Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10176
Stary 04.11.2015, 05:50
Tak tak, sprzedajmy finalnie komuś klub do prania kasy jak w Lechii! Dla Mandziary i Piekarskiego! Przedluzania kontraktow po pol roku po to, by wydrenowac kase z klubu!

Chlopie, jak Ty chcesz cos takiego zalatwic Wisle...
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując