Wyświetl pojedynczy post
pomeran
Senior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10174
Stary 04.11.2015, 00:15
Łatwiej bo ?

Troche smutne było by to Zakończenie historii Wisły i pana Cupiała. Badz co badz zrobił dla Białej Gwiazdy mnóstwo dobrego, za jego czasów cała Polska nas szanowała a i w Europie udało sie zaistnieć. Takze zal, ze tak to wszystko sie potoczyło.. Zabrakło tej wisienki. Upragnionej ligi mistrzow.
Odpowiedz cytując