Łatwiej bo

?
Troche smutne było by to Zakończenie historii Wisły i pana Cupiała. Badz co badz zrobił dla Białej Gwiazdy mnóstwo dobrego, za jego czasów cała Polska nas szanowała a i w Europie udało sie zaistnieć. Takze zal, ze tak to wszystko sie potoczyło.. Zabrakło tej wisienki. Upragnionej ligi mistrzow.