Wyświetl pojedynczy post
SlawekS
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10173
Stary 03.11.2015, 23:25
Oddzielcie w kwestii Kuchara w Lechii fakty od medialnej otoczki. Fakty zaś są takie, że wszedł do Lechii, zrobił tam trochę porządku. Kasy wielkiej nie wpompował (bo go pewnie na to nie stać) ale trzymał solidny rygor finansowy. Finalnie sprzedał Lechię solidnej grupie finansowej i na co jak na co ale na kasę Lechia obecnie nie ma prawa narzekać. Życzylibyśmy sobie połowy tek kasy którą obecnie Lechia dysponuje.
A może jest tak, że Kuchar ma podobny pomysł na Wisłę? Wejść, uporządkować pewne sprawy, przygotować do sprzedaży i finalnie sprzedać komuś mocnemu?
Kontakty w tym biznesie ma - wszyscy mówią, że do Wisły ma wejść z zagranicznym sponsorem (sponsorami?) na koszulki o co bezskutecznie sporo osób (z UFĄ na czele) zabiegało.
Jeżeli by więc miało być tak, że wchodzi Kuchar na jakiś czas, bez wielkiej kasy ale z możliwością gaszenia doraźnych pożarów finansowych, robi porządny audyt powiązany z porządkowaniem pewnych spraw i po 2-3 latach odsprzedaje Wisłę jakiejś grupie z realną kasą to ja jestem za.
I jeszcze jedno: na pewno łatwiej byłoby znaleźć poważnego inwetora Kucharowi niż chimerycznemu Bogusiowi.
Odpowiedz cytując