|
Emigrant, emigrant. Zgadza sie. Czekam na "cuda" PISu zeby moc wrocic, tak samo jak jakies 2 miiony innych emigrantow podobnych do mnie. Moge sie zalozyc z toba o druga finlandie, ze nie bedzie fali powrotnej nawet jak PIS bedzie rzadzil samodzielnie przez pol wieku. Zaklad?
Odnosnie pytania to troszke nie na miejscu. Porownaj sobie gospodarke UK, to jak tutaj obywatel jest traktowany, to, ze od przyszlego roku jest calkowity zakaz wprowadzania budzetu z jakimkolwiek deficytem. Myslisz, ze jakby w UK mieli proporcjonalny deficyt do naszego to by 500 funtow na kolejne dziecko jeszcze dawali? Zreszta co do doplat do dzieci, zasilkow itp itd to tutaj tez poszli po rozum do glowy i bardzo to sie pozmienialo od czasu kiedy do UK przyjechalem.
|