|
Lepiej zadzwonić do banku właściciela bankomatu jakie są przeliczenia i prowizje.
Jak ostatnio naciąłem się na wypłatę euro w bankomacie euronetu z konta prowadzonego w euro w BZWBK. Prowizje i opłaty razem wyniosły 23 euro od 200 euro.
Złodziejstwo
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|