W takim razie calej pijacej patologii niech PIS zaproponuje 10000 zl miesiecznie. Beda chlac - bedzie wiecej pieniedzy w obiegu a do tego jeszcze po libacjach przybedzie nam obywateli pierwszej klasy

Najlepiej niech jeszcze podnisa przynajmniej trzykrotnie skladki ZUS, KRUS. Beda wtedy wieksze swiadczenia w przyszlosci. Za podniesienie kwoty wolnej od podatku naleza sie pochwaly. Z propozycji PIS wynika, ze pod tym wzgledem w koncu zrownamy sie z .... Kambodza.