Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33502
Stary 03.11.2015, 20:44
W takim razie calej pijacej patologii niech PIS zaproponuje 10000 zl miesiecznie. Beda chlac - bedzie wiecej pieniedzy w obiegu a do tego jeszcze po libacjach przybedzie nam obywateli pierwszej klasy Najlepiej niech jeszcze podnisa przynajmniej trzykrotnie skladki ZUS, KRUS. Beda wtedy wieksze swiadczenia w przyszlosci. Za podniesienie kwoty wolnej od podatku naleza sie pochwaly. Z propozycji PIS wynika, ze pod tym wzgledem w koncu zrownamy sie z .... Kambodza.
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 03.11.2015 o godz. 20:48.