Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33501
Stary 03.11.2015, 20:37
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Nie lepszym wyjsciem byloby obnizyc ludziom podatki, skladki, zusy, krusy ....usy o 500zl? Efekt bylby ten sam ale z jedna zasadnicza roznica. Na tych 500zl nie polozylaby lap urzednicza armia, generujaca dodatkowe koszta przy wydawaniu 500zl na patologie. Ale co ja tam wiem. Niech zyje socjalizm!!! By zylo sie lepiej!!! Nierobom( tudziez dzieciorobom) kosztem tych robiacych.
Podatki też PiS zamierza obniżyć przez wprowadzenie dużo wyższej kwoty wolnej od podatku.
Obniżenie ZUS, KRUS skutkowałoby obniżeniem późniejszych świadczeń. Więc jaki to ma sens?

Utożsamienie wszystkich ludzi posiadających dwoje lub więcej dzieci z nierobami to chyba mogło narodzić się w głowie kompletnej patologii!
Jeśli nawet patologia wyda 500 zł i więcej na wyroby monopolowe to i tak więcej pieniędzy będzie w obiegu. A przecież wystarczy wypłacać te 500 zł w postaci bonów na żywność czy ubrania dziecięce. Nie da się?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....