Wyświetl pojedynczy post
bob85
Senior Member
 
Od: 10.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 03.11.2015, 17:53
Zaglebie w miare dobrze gra u siebie czyli 3Z-3R-1P, ostatno jednak 2 remisy z Leczna i Slaskiem. Licze na zwyciestwo, choc wiadomo ze na remis prawie pewny
Odpowiedz cytując