Wyświetl pojedynczy post
element
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10159
Stary 03.11.2015, 17:27
Skąd ten biedak wziąłby tyle pieniędzy na kupno i na początek spłatę kawałka długu?

I ustalmy o co chodzi, o kupno Wisły Kraków czy o kupno pakietu większościowego.

W 100% kupno nie wierzę. Stać go by było? wątpię. Pakiet większościowy też nie za bardzo rozumiem na jakiej zasadzie.. przykładowo Cupiał zostałby i miałby mniejszy pakiet ale w to też nie wierzę, bo nie miałby żadnej władzy i jaki sens byłoby siedzenie w klubie. Mniejszy pakiet dla sponsora? też nie będzie miał nic do gadania. Miasto z mniejszym udziałem? też nie wierzę.



Miesiąc temu bank udzielił Telefonice pożyczkę w kwocie 250 mln złotych więc jak to się ma z tym, że banki nie pożyczą Telefonice grosza dopóki Cupiał nie pozbędzie się Wisły?
Ostatnio edytowane przez element : 03.11.2015 o godz. 17:37.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
Odpowiedz cytując