Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10158
Stary 03.11.2015, 16:43
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Wygląda na to że jeśli nic się nie pogmatwa to derby będą z nowym właścicielem Kuchar spotyka się z prezydentem Krakowa
A masz jakąś większą wiedzę na ten temat niż to co podają media?
Odpowiedz cytując