ABGwislakABG napisał(a):

|
Potrojnie wiec wieszam trofeum, bo znow nie zajarzyles, ze chodzilo o sam fakt zrobienia cwiartek. Za cala swoja produkcje w tym temacie przekonales framata. Gratulacje!
|
O, dziękuję. I jak widzę konsekwentnie w stylu Rocha...