Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
konik28
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
10150
03.11.2015, 13:32
Cupial jaj będzie chciał sprzedać to temu kto ma pieniądze i jest stabilny finansowo. Nie wiadomo jeszcze czy chce sprzedać wszystko czy tylko część udziałów.
konik28
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do konik28
Znajdź inne posty napisane przez konik28