|
witam.
Panowie pytanko... potrzebuje wypłacić pieniądze a mianowicie Euro,z Niemieckiego Konta (Postbank).
gdzie w jakim bankomacie i bez prowizji i z dobrym kursem je wypłacić ?
poza oczywiście przelewem z konta Niemieckiego na Polskie bo to nie wchodzi w grę.
PRĄDNIK BIAŁY WIERNY WIŚLE !
|