Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10147
Stary 03.11.2015, 12:19
Był ktokolwiek na spotkaniu z nim?
SKWK chyba zgodziło się nie robić problemów w razie zakupu, więc chyba coś z tego wynika (abstrahując, czy były to tylko piękne słówka). Jest też możliwość, że po prostu mamy do wyboru Kuchara, albo IV ligę...
Odpowiedz cytując