Wyświetl pojedynczy post
Patryk_185
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71942
Stary 02.11.2015, 21:01
Jako wzmocnienie obrony po sezonie widziałbym z powrotem ... Nalepe. Większość go pewnie pamięta z 0:5 z Warszawką. Występował wtedy na środku z Czekajem. On odszedł i ma pewny skład drugi sezon w najlepszym zespole węgierskim który wszystkich wciąga nosem a my dalej trzymiemy Czekaja który częściej bywa u lekarzy niż na treningach. Maki są raczej niedowyciągnięcia, a szkoda. Fajnie by też było zobaczyć Goncerza w Wiśle. Chłopakowi myślę się należy ta ekstraklasa a zmiennik Brożka jak ulał Madej wg. mnie za stary a emerytów to raczej sciągaliśmy za czasów holendrów.


Odpowiedz cytując