Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
emem34
Junior Member
Od: 09.2007
Offline
#
33483
02.11.2015, 20:56
Fialo jak masz dzieci to skladaj wniosek, Ktos cie oszukal. Nalezy ci sie na kazde dziecko do 16 roku zycia (a jak sie uczy to do 20 roku zycia). Mozesz uzyskac zasilek zalegly do trzech miesiecy (do tylu od momentu zlozenia wniosku)
emem34
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do emem34
Znajdź inne posty napisane przez emem34