Wyświetl pojedynczy post
emem34
Junior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33483
Stary 02.11.2015, 20:56
Fialo jak masz dzieci to skladaj wniosek, Ktos cie oszukal. Nalezy ci sie na kazde dziecko do 16 roku zycia (a jak sie uczy to do 20 roku zycia). Mozesz uzyskac zasilek zalegly do trzech miesiecy (do tylu od momentu zlozenia wniosku)