Cytat:
|
Nic nie czuję oprócz satysfakcji z pogonienia urbanoplatfusiarni. Jeżeli do tego dojdzie out komuchów i zsl będzie pełna satysfakcja.Tyle i aż tyle.
|
Czyli logika typowa dla 2 strony Błoń - chvj z dobrobytem cracovii, jej gry, miejsca w tabeli - liczy się, by w derbach "rzece" dojebać. To samo pis? Chvj z dobrobytem Polski, jej mieszkańców, pozycji międzynarodowej - liczy się, by w derbach pokonać urbanoplatfusiarnie!
Braterstwo po szalu z Prezydentem zobowiązuje.
Dziękujemy Ci Mirku za tak szczerą deklarację!