Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33476
Stary 02.11.2015, 19:24
Cytat:
Nic nie czuję oprócz satysfakcji z pogonienia urbanoplatfusiarni. Jeżeli do tego dojdzie out komuchów i zsl będzie pełna satysfakcja.Tyle i aż tyle.
Czyli logika typowa dla 2 strony Błoń - chvj z dobrobytem cracovii, jej gry, miejsca w tabeli - liczy się, by w derbach "rzece" dojebać. To samo pis? Chvj z dobrobytem Polski, jej mieszkańców, pozycji międzynarodowej - liczy się, by w derbach pokonać urbanoplatfusiarnie!

Braterstwo po szalu z Prezydentem zobowiązuje.

Dziękujemy Ci Mirku za tak szczerą deklarację!
Ostatnio edytowane przez ABGwislakABG : 02.11.2015 o godz. 19:31.
Anty PO-PiS!!!