Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33475
Stary 02.11.2015, 19:12
Ja myślę że będzie więcej wolności niż za urbanoplatfusiarni.Damy bankom wywozić kase za granicę , markety bez podatku i co 10 lat zmiana szyldu. Będą kradli jeszcze więcej na karuzelii vat.Będzie wolności w cvuj