Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
Od: 04.2014
Offline
#
33475
02.11.2015, 19:12
Ja myślę że będzie więcej wolności niż za urbanoplatfusiarni.Damy bankom wywozić kase za granicę , markety bez podatku i co 10 lat zmiana szyldu. Będą kradli jeszcze więcej na karuzelii vat.Będzie wolności w cvuj
kerim1906
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez kerim1906