|
Jakbym słyszał wsi24, gównianą i lizweek.Jeszcze urbanoplatfusiarnia to mówi od wielu miesięcy.Nie robic nic, na nic nie ma.Skąd w takim razie kasa na ciapatych , skąd te 522 mln?
Co ma Beti mówić jak rządzi Kaczor.Otwórz wiadomości to się dowiesz.
O i jest "ałtorytet" stonoga.Wymiatasz.
"Prostego porównania nie kumasz, rynsztok zaś powinieneś zrozumieć"
stonoga "ałtorytet" to się rozkręcasz.Dawaj .abg dawaj......
Nie , nie pochodzę abg, kumasz?
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 02.11.2015 o godz. 19:07.
|