Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33473
Stary 02.11.2015, 18:59
Jakbym słyszał wsi24, gównianą i lizweek.Jeszcze urbanoplatfusiarnia to mówi od wielu miesięcy.Nie robic nic, na nic nie ma.Skąd w takim razie kasa na ciapatych , skąd te 522 mln?

Co ma Beti mówić jak rządzi Kaczor.Otwórz wiadomości to się dowiesz.

O i jest "ałtorytet" stonoga.Wymiatasz.


"Prostego porównania nie kumasz, rynsztok zaś powinieneś zrozumieć"

stonoga "ałtorytet" to się rozkręcasz.Dawaj .abg dawaj......

Nie , nie pochodzę abg, kumasz?
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 02.11.2015 o godz. 19:07.